» Články


« předchozí
1 2 3 4 5 6

Hledáte vhodné pomůcky pro cvičení doma? Tady jsou!

Mnoho lidí dnes nemá čas za cvičením dojíždět nebo nemají rádi přeplněná fitness centra či neradi sdílí společné šatny, a proto volí variantu zacvičit si doma. Pokud chcete, aby Vás cvičení doma opravdu bavilo, pak je vhodné pořídit si pár tréninkových pomůcek. Rádi bychom Vám prozradili pár tipů, které pomůcky používáme při cvičení doma s klienty. Tyto pomůcky by ve Vaší domácí posilovně neměly chybět. Také Vám napovíme jakou velikost a obtížnost náčiní si správně zvolit.

  • Aktuálně 4.00/5

Hodnocení: 4.0/5 (hlasováno: 54x)

Přečteno: 46163x

Praktické tipy na cestě za svými tréninkovými cíli

Mnoho lidí chce cvičit, ale nemá na to čas. Chceme toho tolik stihnout, že nakonec nestíháme nic. To ovšem není nic nového. O čem se zde chceme bavit, je cesta, jak z nabitého dne ukrojit kousek času pro zdravý pohyb. Při promyšlení níže uvedených bodů, by i ten nejzaměstnanější manažer měl najít čas trochu si zatrénovat.

  • Aktuálně 4.52/5

Hodnocení: 4.5/5 (hlasováno: 52x)

Přečteno: 29026x

Posilovna nebo raději cvičení doma?

Je to už dlouho, co jsem zde na stránkách publikoval svůj poslední článek. Přesto se vás snažím zásobovat čerstvými informacemi skrze stránky www.trener-online.cz. Nicméně by bylo škoda nechat tento web ladem, když se těší takové přízni.

  • Aktuálně 4.02/5

Hodnocení: 4.0/5 (hlasováno: 49x)

Přečteno: 33257x

Klíčový faktor při hubnutí

Po delší odmlce opět přicházím s novým článkem, kterým snad zodpovím řadu stále se opakujících dotazů z diskuse. Každý by chtěl spalovat tuky nebo naopak nabírat svalovou hmotu co nejrychleji a dělat vše na 100% správně. To samozřejmě chápu, ale často se stává, že lidé bazírují na detailech a přitom jim uniká podstata věci.

  • Aktuálně 4.76/5

Hodnocení: 4.8/5 (hlasováno: 435x)

Přečteno: 94691x

Principy úspěšné přeměny tlusťocha na atleta

Dnes si povíme něco o zásadní přeměně postavy. Co je zapotřebí podstoupit, obětovat a překonat, než začnete sbírat obdivné pohledy lidí ze svého okolí? Téměř každému se podaří nabrat nějaké svaly, zesílit nebo zhubnout pár kilo. Ale jen pár odhodlaných dosáhne výsledků, které si zaslouží obdiv.

  • Aktuálně 4.79/5

Hodnocení: 4.8/5 (hlasováno: 358x)

Přečteno: 88123x
« předchozí
1 2 3 4 5 6