» Články


Klady a zápory minerálních vod

Nejprve bychom si měli říct, čím se vyznačuje minerální voda a jak se liší od obyčejné vody z kohoutku. Minerální vody obsahují různé minerály, např.: hořčík, sodík, vápník, jód, železo a další. Základní charakteristika minerálních vod je, že obsahují na 1 litr vody více než 1 g rozpuštěných minerálů. Proto dávejte pozor, jakou minerální vodu kupujete. Na trhu jsou vody, které se pouze tváří jako minerální vody, ale mají s nimi jen málo společného.

  • Aktuálně 4.58/5

Hodnocení: 4.6/5 (hlasováno: 107x)

Přečteno: 20013x

Tajemství metod bulharského posilování

Zajímalo vás někdy, jaké cviky jsou nejúčinnější při budování opravdové síly? Bulharští vědci přišli na zajímavé poznatky při hledání odpovědi na tuto otázku. Při zkoumání tohoto problému zjišťovali, množství uvolňovaných hormonů (především testosteron) při různých cvicích.

  • Aktuálně 4.46/5

Hodnocení: 4.5/5 (hlasováno: 178x)

Přečteno: 59448x

Zhubněte teď – úspěšně a bezpečně

Mnoho lidí, kteří se snaží zhubnout, není schopno vydržet delší dobu při některém z hubnoucích programů nebo takový program důsledně dodržovat. To vede samozřejmě k neúspěchu, výsledky se nedostavují a člověk se dostává do začarovaného kruhu. Nakonec začne být dotyčný neúspěchy frustrován a staví se skepticky ke všem dalším hubnoucím metodám. Pokud opravdu chcete shodit nadbytečná kila, musíte být dostatečně odhodláni dosáhnout svého cíle.

  • Aktuálně 4.69/5

Hodnocení: 4.7/5 (hlasováno: 122x)

Přečteno: 24162x

Jak předejít ukládání tuků při nabírání svalové hmoty

Mnozí z vás se jistě setkali s tvrzením, že při nabírání svalové hmoty je nevyhnutelné i nabírání tuků. Někomu toto nevadí a je s tím smířen. Po 3 měsících dřiny v posilovně je ochoten strávit další měsíce odbouráváním přebytečných tuků, které získal v průběhu nabírací fáze.

  • Aktuálně 4.56/5

Hodnocení: 4.6/5 (hlasováno: 96x)

Přečteno: 35385x

7 základních chyb při hubnutí, které lidé opakují

V tomto článku si povíme o chybách, jichž se většině lidí nedaří vyvarovat. Zpomalují tak proces hubnutí, který se zdá být nekonečný, a proto nakonec nevytrvají ve svém snažení. Pokud hodláte zhubnout nebo si udržet stejnou postavu, je nejen důležité to, co děláte, abyste zhubli, ale také to, co děláte proti tomu, abyste nepřibrali.

  • Aktuálně 4.64/5

Hodnocení: 4.6/5 (hlasováno: 197x)

Přečteno: 41081x