» Články


« předchozí
1 2

Hledáte vhodné pomůcky pro cvičení doma? Tady jsou!

Mnoho lidí dnes nemá čas za cvičením dojíždět nebo nemají rádi přeplněná fitness centra či neradi sdílí společné šatny, a proto volí variantu zacvičit si doma. Pokud chcete, aby Vás cvičení doma opravdu bavilo, pak je vhodné pořídit si pár tréninkových pomůcek. Rádi bychom Vám prozradili pár tipů, které pomůcky používáme při cvičení doma s klienty. Tyto pomůcky by ve Vaší domácí posilovně neměly chybět. Také Vám napovíme jakou velikost a obtížnost náčiní si správně zvolit.

  • Aktuálně 4.00/5

Hodnocení: 4.0/5 (hlasováno: 54x)

Přečteno: 46163x

Shyby: Jak zvládnout první shyb?

Někdo si může říct: „Co je na tom, udělat shyb“? Jiný s sebou může mrskat sebevíc, ale jeho tělo se k hrazdě ani nepřiblíží. Co teď s tím? Vykašlat se na shyby úplně? To ani náhodou! Zatímco se ostatní budou ládovat cukrovím, pracujte na svých shybech, ať všechny ohromíte svým výkonem. Nejprve však musíte zvládnout první krůček - první shyb. Přichází čas Vánoc a spolu s tím návod, jak si nadělit svůj první shyb.

  • Aktuálně 4.83/5

Hodnocení: 4.8/5 (hlasováno: 277x)

Přečteno: 77665x

Pružiny Bodylastics

Dnešní článek bude mít poněkud netradiční charakter. Po delší domluvě se společností Bodylastics můžeme konečně publikovat tento článek věnovaný jejich unikátnímu produktu. Výrobek si můžete koupit přímo od společnosti Bodylastics nebo s naší pomocí, pokud si nebudete vědět rady při jeho koupi.

  • Aktuálně 4.05/5

Hodnocení: 4.0/5 (hlasováno: 142x)

Přečteno: 55170x

Vaše otázky & odpovědi - regenerace

být Tebou, raději bych neměnil nic se cvičebními plány a jejich strukturou a spíš bych se snažil ubrat u běhání. Když budeš po malých dávkách přidávat obtížnost běhání, brzy se dostaneš na úroveň, kde si dříve byl. Jestliže se budeš přepínat při každém tréninku, nikam tato snaha nepovede, protože tělo bude stále přetrénované. Je lepší začít zvolna a pomalu se zlepšovat, než se vždy odrovnat a nezlepšovat se vůbec.

  • Aktuálně 4.90/5

Hodnocení: 4.9/5 (hlasováno: 141x)

Přečteno: 37030x

Cvičte chytře a vyhněte se chybám při nabírání svalů (část 2.)

Je tu pokračování série článků o chytrém posilování. Opět jsem se snažil vypíchnout to nejdůležitější pro vás, kteří se snažíte vybudovat kvalitní a svalovou hmotu. Integrováním těchto principů do vašeho cvičebního plánu toho dozajista dosáhnete. Získání svalnaté postavy není otázkou týdne, nýbrž několika měsíců těžkého tréninku. Oplaťte svému tělu vynaloženou námahu v podobě kvalitního spánku a stravy a můžete se dočkat vytoužené postavy.

  • Aktuálně 4.57/5

Hodnocení: 4.6/5 (hlasováno: 173x)

Přečteno: 59808x
« předchozí
1 2