» Články


« předchozí
1 2

Praktické tipy na cestě za svými tréninkovými cíli

Mnoho lidí chce cvičit, ale nemá na to čas. Chceme toho tolik stihnout, že nakonec nestíháme nic. To ovšem není nic nového. O čem se zde chceme bavit, je cesta, jak z nabitého dne ukrojit kousek času pro zdravý pohyb. Při promyšlení níže uvedených bodů, by i ten nejzaměstnanější manažer měl najít čas trochu si zatrénovat.

  • Aktuálně 4.52/5

Hodnocení: 4.5/5 (hlasováno: 52x)

Přečteno: 29026x

Posilovna nebo raději cvičení doma?

Je to už dlouho, co jsem zde na stránkách publikoval svůj poslední článek. Přesto se vás snažím zásobovat čerstvými informacemi skrze stránky www.trener-online.cz. Nicméně by bylo škoda nechat tento web ladem, když se těší takové přízni.

  • Aktuálně 4.02/5

Hodnocení: 4.0/5 (hlasováno: 49x)

Přečteno: 33257x

Klíčový faktor při hubnutí

Po delší odmlce opět přicházím s novým článkem, kterým snad zodpovím řadu stále se opakujících dotazů z diskuse. Každý by chtěl spalovat tuky nebo naopak nabírat svalovou hmotu co nejrychleji a dělat vše na 100% správně. To samozřejmě chápu, ale často se stává, že lidé bazírují na detailech a přitom jim uniká podstata věci.

  • Aktuálně 4.76/5

Hodnocení: 4.8/5 (hlasováno: 435x)

Přečteno: 94692x

Principy úspěšné přeměny tlusťocha na atleta

Dnes si povíme něco o zásadní přeměně postavy. Co je zapotřebí podstoupit, obětovat a překonat, než začnete sbírat obdivné pohledy lidí ze svého okolí? Téměř každému se podaří nabrat nějaké svaly, zesílit nebo zhubnout pár kilo. Ale jen pár odhodlaných dosáhne výsledků, které si zaslouží obdiv.

  • Aktuálně 4.79/5

Hodnocení: 4.8/5 (hlasováno: 358x)

Přečteno: 88123x

Zaručený způsob, jak se zbavit tučného břicha a širokých boků

V poslední době jsem obdržel několik emailů, kde si autorky a autoři stěžovali na problémové partie – břicho, boky a hýždě. Dotazy se vesměs opakovaly: „Jaké cviky pomáhají k zeštíhlení těchto partií?“ „Proč není ve Vašich cvičebních plánech více cviků na břicho?“ nebo „V sekci Cviky mi chybí cviky na boky.“  Domnívám se, že ohledně těchto témat panuje mnoho mýtů, a proto bych chtěl alespoň některé věci uvést na pravou míru.

  • Aktuálně 4.51/5

Hodnocení: 4.5/5 (hlasováno: 490x)

Přečteno: 194294x
« předchozí
1 2