» Články


další »
1 2

Jak získat správnou motivaci při hubnutí?

Důvod, proč mnoho lidí nikdy nedosáhne vytouženého výsledku při hubnutí, je nedostatek motivace. Ta ovlivňuje důslednost dodržování klíčových faktorů při hubnutí – správné stravy a cvičení. Jestliže je váš přístup laxní, brzdíte tím proces hubnutí a výsledky se nedostavují. Nakonec si řeknete, proč se vůbec snažit, když je to k ničemu. Proto je motivace alfou a omegou při hubnutí i při budování svalové hmoty.

  • Aktuálně 4.62/5

Hodnocení: 4.6/5 (hlasováno: 202x)

Přečteno: 23756x

Vybíráme ideální dietní program – jak nato?

Asi většina lidí by si přála najít dietu, při které by se jim podařilo rychle zhubnout a trvale se zbavit přebytečných kil. Existuje celá řada hubnoucích programů a diet, jež slibují výborné výsledky a některé z nich opravdu fungují. Ale ve většině případů, jakmile s dietou skončíte, nastane tzv. jojo efekt a shozená kila se bleskově vrátí zpět.

  • Aktuálně 4.59/5

Hodnocení: 4.6/5 (hlasováno: 114x)

Přečteno: 28755x

3 efektivní cvičení pro spalování tuků

Padne-li slovo na téma spalování tuků, většině se pravděpodobně vybaví nějaký druh kardio cvičení. Je to pochopitelné, neboť na stránkách mnoha magazínů často narazíte na články obsahující rady typu „běhejte 15-30 minut třikrát nebo čtyřikrát týdně“. Jejich autoři tvrdí, že po určité době, kdy tělo spálí sacharidy, začne spalovat tuky – ve skutečnosti se spíše uchýlí ke spalování bílkovin, tedy svalové hmoty a spolu s tím i tukových zásob.

  • Aktuálně 4.44/5

Hodnocení: 4.4/5 (hlasováno: 215x)

Přečteno: 75031x

Zhubněte teď – úspěšně a bezpečně

Mnoho lidí, kteří se snaží zhubnout, není schopno vydržet delší dobu při některém z hubnoucích programů nebo takový program důsledně dodržovat. To vede samozřejmě k neúspěchu, výsledky se nedostavují a člověk se dostává do začarovaného kruhu. Nakonec začne být dotyčný neúspěchy frustrován a staví se skepticky ke všem dalším hubnoucím metodám. Pokud opravdu chcete shodit nadbytečná kila, musíte být dostatečně odhodláni dosáhnout svého cíle.

  • Aktuálně 4.69/5

Hodnocení: 4.7/5 (hlasováno: 122x)

Přečteno: 24270x

7 základních chyb při hubnutí, které lidé opakují

V tomto článku si povíme o chybách, jichž se většině lidí nedaří vyvarovat. Zpomalují tak proces hubnutí, který se zdá být nekonečný, a proto nakonec nevytrvají ve svém snažení. Pokud hodláte zhubnout nebo si udržet stejnou postavu, je nejen důležité to, co děláte, abyste zhubli, ale také to, co děláte proti tomu, abyste nepřibrali.

  • Aktuálně 4.64/5

Hodnocení: 4.6/5 (hlasováno: 197x)

Přečteno: 41191x
další »
1 2