» Články


další »
1 2

Jak rychle zhubnout a zbavit se přebytečných tuků?

Nadváha a obezita jsou častým problémem dnešní generace lidí. Tento jev je následkem nedostatku pohybu a špatných stravovacích návyků. V dnešní době, kdy lidé téměř obědvají za chůze, stravují se ve fast foodech a nevěnují svému tělu dostatečnou péči, snadno přibírají na váze. Ač to na sobě bezprostředně nepociťují, tento životní styl jejich tělo velice zatěžuje, což se dříve nebo později projeví i na venek.

  • Aktuálně 4.62/5

Hodnocení: 4.6/5 (hlasováno: 213x)

Přečteno: 58848x

Klady a zápory minerálních vod

Nejprve bychom si měli říct, čím se vyznačuje minerální voda a jak se liší od obyčejné vody z kohoutku. Minerální vody obsahují různé minerály, např.: hořčík, sodík, vápník, jód, železo a další. Základní charakteristika minerálních vod je, že obsahují na 1 litr vody více než 1 g rozpuštěných minerálů. Proto dávejte pozor, jakou minerální vodu kupujete. Na trhu jsou vody, které se pouze tváří jako minerální vody, ale mají s nimi jen málo společného.

  • Aktuálně 4.58/5

Hodnocení: 4.6/5 (hlasováno: 107x)

Přečteno: 20010x

Které potraviny Vám pomohou získat štíhlou postavu?

Potraviny, které jsou zde uvedeny, by měly hrát významnou roli ve vašem jídelníčku. Tento výčet však není kompletní, proto nemyslete, že to jsou jediná jídla, která lze konzumovat.

  • Aktuálně 4.53/5

Hodnocení: 4.5/5 (hlasováno: 172x)

Přečteno: 33124x
další »
1 2