Pravidla zakládání nových témat!

Ptejte se na vše ohledně úrazů a zranění, jejich prevence a rehabilitace.

Pravidla zakládání nových témat!

Příspěvekod Tomáš Jehlička » sob 08. led 2011 19:45:17

Ahoj všichni,

rozhodl jsem se učinit nějaká opatření pro zvýšení efektivnosti této diskuse, aby se zde každý nováček dokázal rychle zorientovat.

1. Prosím všechny, aby si přečetli pravidla diskuse, než začnou zakládat nová témata.

viewtopic.php?f=13&t=29

2. Každému tématu dávejte název, který má hlavu a patu! Všechna nově založená témata s názvy jako: "problém", "pomoc", "jak rychle?", "je to správně" a podobně nic neříkající témata budou smazána.

Díky za pochopení, doufám, že oceníte a zdejší diskuse tak zpřehlední, aby se tu každý nový uživatel neptal na 1000x zodpovězené dotazy. ;)
Tomáš Jehlička
Administrátor

Re: Pravidla zakládání nových témat!

Příspěvekod Shakur23 » ned 11. lis 2012 20:29:30

Dobrý den pane Jehličko.čtu si duskuze apod. zatím nikde sem nezjistil co potřebuji. Mám dotaz,který se týče hlavně toho,že je mi teprve 12, a tak sem se chtěl zeptat v jakých fázích bych měl postupovat, protože sem ještě kluk a než vyrostu , hodně svalů mi ještě zroste.Jenom tohle bych chtěl vědět.Jinak se držím cvičebních plánů,a už sem na druhém týdnu 1. obtížnosti. Vím že adi máte hodně práce jako autor téhle stránky takže můžete odpovědět jak se vám to bude hodit.

děkuju za čas Martin Novák
Shakur23

Příspěvekod Tomáš Jehlička » pon 12. lis 2012 20:10:46

Popravdě moc nerozumím dotazu, ale tím, že budeš cvičit Obtížnost 1 si myslím, že nic nezkazíš.

Posilovat s vlastní vahou je pro dospívající vhodné a sám jsem taky cvičil kliky, dřepy a další cviky.
Tomáš Jehlička
Administrátor

Příspěvekod Nika00 » stř 27. úno 2013 15:38:56

Dobrý den,

no tak, pane Jehličko nebo jak se vlastně jmenujete, pročetl jsem si pár Vašich doporučení a cvičebních programů a musím s politováním konstatovat, že nemáte ani ponětí o sportovním tréninku. Šíříte tady mnoho polopravd a to není dobré. Prosím, pokud chcete provozovat takový web, měl byste být minimálně absolventem FTVS.

S pozdravem

prof. PhDr. Petr Vohlídal, Ph.D.
Nika00

Příspěvekod Tomáš Jehlička » stř 27. úno 2013 16:24:08

Dobrý den,

jednak není nutné být absolventem FTVS - stačí mít trenérský kurz a ten jsem na FTVS dokončil. Dokonce mi PhDr. Aleš Kaplan, Ph.D. pogratuloval, jak vyváženě jsou sestaveny plány zde na stránkách.

Návštěvníci a uživatelé tohoto webu nejsou připravování na sportovní výkony. Jde o to se cítit a vypadat lépe.

Nevím, za koho se vydáváte - stránky hockeytraining.eu jsou Vaše? Tam přispívá nějaký Michal, zde jste Petr a v odkazu z výše uvedených stránek na mě vyjelo Hockeytraining Lenka...

BTW, pokud máte tolik titulů a jste nějaký Petr Vohlídal, určitě máte za sebou nějakou publikaci a jste veden na nějaké fakultě UK (např. FTVS), ale google o Vás nic neví. Jak je to možné?
Tomáš Jehlička
Administrátor

Příspěvekod sadild » pát 03. led 2014 16:06:06

Petr Vohlídal se radši ani už neozval ;) :)
sadild

Příspěvekod Larry-50 » pát 04. dub 2014 20:05:29

i kdyby Tomův web měl X nedostatků, pochybuju že by se člověk honosící tolika tituly o něj zajímal. Počítám, že by byl tak vytížený že by mu na takové recenze nezbyl čas. Krom toho nějaký komentář pod obrázkem nikdy nemůže zajistit správné provedení. Potom by byly na prd i všechny časopisy kde se představují profesionální kulturisti. Proč? No protože to může mít význam zase jen pro profesionála. A vůbec teoretizování na všech úrovních. Teorie ano, ale to je první krok. Potom můsí přijít praxe. A to pod odborným dohledem, tak jedině se může předejít i trvalým následkům. Pokoušet se cvičit jako závodník, bez znalosti jak teorie tak i praxe bez dohledu trenéra je hloupé. To že teď nic nebolí, to je jak dívat se na krabičku cigaret s nápisem"kouření může způsobit bolestivou smrt". Ale mě přece nic nebolí, já budu mít pořád osmnáct a budu mladý a krásný. To je ale sakra krátkozraký pohled, navíc takhle to nefunguje.
Mám špatnou náladu, rameno zase bolí(taky jsem byl tak blbý jak někteří z vás) Za chvíli to bude rok co mám problémy. Jestli to letos nedám do pořádku, tak s činkama definitivně končím. Budu rád když vydržím práci.
Larry-50

Příspěvekod PetrB » pát 04. dub 2014 21:52:12

Larry-49 píše:Jestli to letos nedám do pořádku, tak s činkama definitivně končím. Budu rád když vydržím práci.

To by mě mrzelo :(
Zdraví člověka můžeme posoudit podle toho, co bere po dvou, jestli prášky, nebo schody.
Joan Welsh
PetrB

Příspěvekod Larry-50 » sob 05. dub 2014 15:15:05

Ani nevíš jak mě to Peťo s... Je to bez toho cvičení takový prázdný. A najednou tě napadá, že už patříš do starýho železa. Ale tak snad se ještě seberu :)
Larry-50

Příspěvekod Tomáš Jehlička » pon 07. dub 2014 13:36:38

Tak doufám, že se to u Tebe zlepší Larry a budeš nejen cvičit, ale i radit lidem tady na webu.

Díky za to, že tu s lidma komunikuješ, protože Tvoje zkušenosti jsou velký!
Tomáš Jehlička
Administrátor

Další

Zpět na Zranění, rehabilitace a protahování