» O projektu cviceni-doma.cz

Dobrý den, vítám vás na svých stránkách věnovaných cvičení. Jmenuji se Tomáš Jehlička a jsem studentem druhého ročníku Vysoké školy ekonomické. Sport a cvičení jsou mým koníčkem už od útlého věku. Nejprve bych vám sdělil pár informací o sobě a poté o tom, co mě vedlo k vytvoření tohoto portálu.

Od mateřské školy jsem hrával tenis. To mi vydrželo až do střední školy, kdy mě začal více lákat fotbal. U fotbalu jsem však dlouho nezůstal. Po dvou letech jsem se vydal ve stopách svého otce, který závodně běhal. Přihlásil jsem se tedy do sportovního klubu Spartak Praha 4, sídlícího na Děkance. Atletika mi však příliš nepřirostla k srdci. Tou dobou jsem se začal zajímat o bojové sporty, konkrétně o box. Box mě začal lákat čím dál víc, až jsem jednoho dne navštívil sportovní oddílu SK Boxing Praha. Zde jsem trénoval pod vedením Martina Mráze a hlavního trenéra Marka Šimáka. Mým největším boxerským úspěchem je bronzová medaile z mistrovství republiky. Poté, co jsem přestal chodit na box, mi začalo cvičení a posilování chybět. Tehdy se můj pokoj začínal pomalu měnit v domácí posilovnu.

Zlom nastal minulý rok, kdy jsem onemocněl klíšťovou encefalitidou. Během této nemoci jsem hodně zhubnul, vážil jsem pouhých šedesát kilo. Mým cílem bylo tedy přibrat a nabrat svalovou hmotu. Tehdy jsem intenzivně hledal veškeré informace o posilování, hlavně z kulturistických stránek a jiných serverů zajímajících se o posilování. Mé stravovací návyky prošly značnými změnami, to samé mohu říci o posilování. První dva měsíce po nemoci jsem nemohl cvičit a snadno se mi vrátila ztracená kila. Jakmile jsem se pustil do posilování, přibral jsem další kila. Jednalo se ale spíše o tuky než o svaly. Po půl roce posilování podle kulturistických rad, nedoznala má postava téměř žádných. Koupil jsem si tedy nějaké doplňky stravy, které mi měly pomoci v mé snaze nabrat svalovou hmotu. Bohužel ani to se neosvědčilo.

Tím mé pátrání po tom, jak nabrat svaly nepřestalo. Hledal jsem informace i na zahraničních serverech a našel zde zajímavé tipy, jak rychle zhubnout, získat svaly a vytvarovat si. Když říkám "rychle", myslím tím v horizontu tří až čtyř měsíců. Tyto nové poznatky se hodně lišily od rad na kulturistických serverech.

V době, kdy jsem objevil tyto informace, byste jen těžko řekli, že jsem absolvoval půlroční posilovací trénink. Zaujalo mě tvrzení, že za tři měsíce budu vypadat zcela jinak, naberu svalovou hmotu a zbavím se tuků. Pustil jsem se tedy do cvičení a k tomu dodržoval správnou životosprávu. Výsledky mě opravdu překvapily. Po třech měsících jsem sice zhubnul pouhé 2 kg, ale zato procento podkožního tuku jsem snížil za dvaceti na třináct procent, což činilo 6 kg. Jinými slovy jsem nabral 4 kg svalové hmoty a ztratil 6 kg přebytečných tuků. To se na vaší postavě dozajista projeví.

Chci se tedy o své vědomosti a zkušenosti s vámi podělit a věřím, že i vám se podaří dosáhnout podobných výsledků jako mě.

Přeji hodně úspěchů a vytrvejte ve svém snažení.

 » Aktuality

Spustili jsme e-shop!!

Pravidelně od vás dostávám dotazy, jaký suplement bych doporučil na nabírání svalů či hubnutí. Ve spolupráci s experty přes doplňky stravy jsme po téměř roční práci vytvořili doplněk na budování svalů
Gorilla WORKOUT Fuel. Dále jsme mysleli i na štíhlou linii a přišli s proteinem a ovecnou kaší dohromady v podobě Gorilla BURNOUT Fuel. Mrkněte na to! ;-)

» 18.7.2013

Nový článek

Na základě častých a opakovaných dotazů v diskusi jsem připravil nový článek, který osvětlí podstatné činnosti, které vedou k rychlým a viditelným výsledkům. Více v článku Klíčový faktor při hubnutí.

» 23.6.2010

Nový článek

Sice opožděně, ale i tak přichází nový článek týkající se novoročních předsevzetí. Jestliže nechcete, aby nynější novoroční předsevzetí skončila jako ta předchozí, vezměte si příklad z Principů úspěšné přeměny tlusťocha na atleta a změňte svůj život od základu.

» 15.2.2010

 » Rychlá navigace

 » Partneři


Vstup do NOVÉ Výzvy 21 dní

Výzva 21 dní
Blog Tomáše Jehličky