Pro vložení reference se přihlaste.

 » Reference

12.8.2009 |

 | Admin


Po

fotka

Před

fotka

Ahoj,

jako autor tohoto projektu nebudu hodnotit tento web, to nechám na Vás. Proto bych Vám všem rád poděkoval za kladné ohlasy, přízeň a podporu během uplynulého roku.

Váš online trenér,

Tomáš Jehlička


5.8.2013 |

 | speedo88cz


Po

fotka

Před

fotka

Tiez by som rad podakoval za tieto stranky, hodne mi pomohli pri plneni ciela - citic sa zas dobre :)


4.1.2013 |

 | Bigchick


Před

fotka

Dobrý den, pane Jehličko, děkuji za informace, které jsem nalezl zde na stránkách, hlavně co se intervalového tréninku týče. Přiložená fotka ukazuje rozdíl mezi 18. únorem roku 2012 (131,9 kg) a 18. červencem téhož roku (98,1 kg). Ještě jednou děkuju!!


2.7.2012 |

 | Hamani


Po

fotka

Před

fotka

Dobrý den pane Tomáši Jehličko váš Web mi moc pomohl je mi 15 let a sem rád za vaší pomoc a budu všem doporučovat ;) :)


26.4.2012 |

 | paull06


Po

fotka

Před

fotka

Zdravím.

Mohu tyto stránky opravdu doporučit, řídil jsem se jak zdejšími cvičebními plány tak veškerými dalšími radami a výsledek můžete vidět sami.

Myslím, že pro lidi, kteří chtějí změnit svůj životní styl je to dobrá volba.

Cvičení se stalo mým koníčkem a jen tak s ním nehodlám skončit.

Mějte se a tvrdě makejte :)


7.1.2012 |

 | Kubular


Po

fotka

Před

fotka

Ahoj, chci pochválit tyto stránky, nemají chybu, cvičím už přes 10 týdnů a myslím že je to znát. také jsem si koupil pružiny Bodylastics a nemůžu si je vynachválit.

Zdravím všechny a hlavně Tomáše, kterému patří velký dík!


10.7.2011 |

 | ong bak


Po

fotka

Před

fotka

Zdravím všechny hlavně borce pana Tomáše Jehličku. Kamarád my pujčil činky a já nevěděl jaké cviky mám dělat. Tak sem zased k PC a napsal Cvičení doma no a bylo jasno. Cvičím už 6 týden a sem se sebou spokojen!

Na co řeči koukněte na foto!

ps: Jednou budu hrozná GAPA!!!!!!


2.2.2011 |

 | Suziana_D


Po

fotka

Před

fotka

Stránky cvičení-doma.cz jsou skvělé a moc mi pomohly k lepší postavě a získání sebevědomí. Přečetla jsem si zde rady jak se správně stravovat a zkombinovala je s tím, co jsem vyčetla z knihy Allena Carra, která můj pohled na jídlo hodně ovlivnila. Přidala jsem cvičení podle plánů z tohoto webu a nadchnul mě hlavně intervalový trénink, o kterém jsem předtím nikdy neslyšela. Díky Vám jsem za 10 měsíců zhubla 20 kg a 20 cm v pase... a hodlám pokračovat dál. Děkuji :)


15.10.2010 |

 | mr.sulas


Po

fotka

Před

fotka

Tak vás zdravím! V diskusi jsem nedávno slíbil,že vložím fotky jak probíhaly moje změny od 25.4.2010 do 9.7.2010. Dokončil jsem obtížnost 1, dělal jsem pondělí,středa,pátek posilovací trénink,úterý,čtvrtek,sobota IT(běhání) a k tomu samozřejmě kompletní úprava stravy(5x denně jíst,vyváženě,pestře v pravidelných intervalech),prostě přesně dle článků na tomto webu.Změnu všici můžete vidět na fotkách.Nyní pokračuji dále v obtížnosti 2,mým cílem je již dále nehubnout,snažit se hlavně zbavit zbytku podkožního tuku a nabrat více svalovou hmotu.Věřím tomu,že díky radám v článcích toho zajisté dosáhnu.Co se týče mého názoru na tyto stránky,musím říct,že kdybych na ně nenarazil,tak bych se zřejmě doteď trápil nesystematickým cvičením,které nepřínášelo tak závratné výsledky respektive žáddné,jako cvičení uvedené na těchto stránkách.Musím Tomášovi poděkovat za vynikající projekt,který přináší opravdovou změnu a hlavně efektivnost.Nezbývá než jen popřát všem ať vydrží a věřte,že výsledky se dostaví!!To si myslím,že můžu zaručit:).Mějte se!

Doplňuji recenzi pokračováním: ukončil jsem obtížnost 2 a začal s cvičením s trenérem. Vložena fotka po dokončení obtížnosti 2. I nadále obrovská spokojenost, plán plním na 100% :).


12.10.2010 |

 | milcek


Po

fotka

Před

fotka

Ahoj, rád bych Ti poděkoval za zaručeně nejlepší internetové stránky, pro domácí cvičení, jaké jsem kdy našel. Nejvíc mě zaujal pečlivě rozepsaný program cvičení a Tvůj realistický pohled na věc. Začínal jsem od základního plánu pro začátečníky, klepal se u každého kliku a ze svého prvního intervaláku mám ještě teďka pot na čele:D.Postupně jsem projel všechny plány a končil jsem na klicích s 30kg batohem a neuvěřitelnou fyzičkou :) Vážil jsem 92 kg a na konci cvičení s trenérem 75 kg...pas z 92 cm na 78 cm...procento tuku z 24% na 12%...Vážně si myslím že už není co víc dodat jen znovu poděkovat :)


10.9.2010 |

 | popicpop


Po

fotka

Před

fotka

Je mi 41 let. Do 30-tky jsem sportoval pravidelně, po 30-cítce skoro vůbec. Před 3 lety jsem začal znovu, ale nebyl jsem schopný dát mému cvičení nějaký řád. Náhodně jsem našel tyto stránky a musím říct, že za 4 měsíce cvičení dle těchto stránek vidím velké zlepšení. Všem doporučuju a těším se na nová cvičení s Tomášem.

Jen houšť a sportu zdar!


20.9.2011 |

 | hely2


Ahoj Tomáši,

tak právě jsem shlédla poslané video s Kazmou. :-)) Je úžasné, návodné a vtipné. I ty jsi úžasnej a já se ted kaji, že jsem po zaregistrování okamžitě nezměnila své odporné životní návyky-lenost na cvičení, náhlé pojídání čokolády...Díky tomu videu s tím končím a začínám nový život. Jen mi to možná nepůjde jako vám ostatním,jsem totiž děsně věkově daleko..Určitě tu nikoho tak "mladého" nemáte.

Prostě všechny zdravím,ale Tebe nejvíc. Díky za tyto stránky.

Helena


3.1.2013 |

 | sapatero


Včera sem objevil tyto stránky a moc se líbí doporučil sem i kamarádům tak snad se nám bude dařit cvičit a zhubnout do vysněné postavy.přidám i foto abych měl přehled jak to jde a vy také.všem přeji hodně zdaru


22.10.2012 |

 | majma


Ahoj, chcem sa poďakovať za tieto stránky, cvičím 2 mesiace a vidím prvé výsledky, brucho sa mi začína pekne rysovať a cítim sa oveľa silnejšia. Dúfam, že po pol roku sem dám nejaké pekné fotky pred a po :-)


20.6.2010 |

 | hardsup


Ahoj všem, kteří chtějí ze sebou něco udělat a vědí, že to nebude ze dne na den. Mám 24 let a díky sedavému zaměstnání jsem za 4 roky nabral nějakých 20 kg, takže jsem před měsícem vážil 102kg. (měřím 191 cm ale i tak, je to už velká nadváha) Díky těmto stránkám jsem dostal chuť sám sebe změnit, ale nejen cvičením, ale i stravováním.

Mám za sebou první měsíc a startovací plán pro muže a váha šla dolů o 6 kg, takže nyní vážím 96kg. Poctivě jsem cvičil dle zadaných plánů a v netréninkové dny zařadil intervalový trénink. Nechtělo se mi sprintovat ve městě mezi lidmi, tak volím sprint na místě v kombinaci s angličany, takže veškeré cvičení a hubnutí provádím v teple domova, nikým nesledován. Sobotu a neděli si nechávám na regeneraci a odpočinek, cvičení mi zabere každý den max 30 minut.

Stravovat jsem se začal dle pokynů tady na stránce, jím co 3 hodiny, hodně ovoce a zeleniny, občas si dopřeju i pivko, pamlsek nebo něco slaného (1x za týden) jako odměnu za mé úsilí, takže nemusíte vyškrtnout vše nezdravé, jen jej omezit na minimum.

Děkuji Tomášovi, že mi prostřednictvím stránek pomohl a ukázal jak správně cvičit, těším se na výsledky po 10ti týdenním plánu obtížnost 1 a určitě Vám napíšu, jak jsem dopadl.

Všem pevnou vůli přeje hardsup, Jirka


7.3.2010 |

 | CrazyCow


Stránky vážně nemají chybu. Skvělý je cvičební deník, zapisování mír a vypočtení BMI-to je naprosto nedocenitelná věc! Videa k jednotlivým plánům jsou perfektní. Články jsou objektivní a nejsou v nich žádné bludy a kraviny, žádný články o "víkendových dietách" a takových pitomostech. Autor rovnou upozorňuje, že to, čeho se všichni snažíme dosáhnout, bude pořádná dřina, žádné sliby typu "cvičte u nás a za měsíc budou ze stokilových lidí sexbomby". Prostě celý přístup ke zdravému životnímu stylu se mi tu líbí. Je to upřímné a povzbudivé. Stránky jsou pěkně zařízené a hlavně - PŘEHLEDNÉ :) Já právě začínám, ale až budou vidět výsledky, určitě se zase ozvu ;) Děkujeme za povedené stránky! DOPORUČUJI !!!


29.10.2009 |

 | Paiki


Ahoj všem,

tyto stránky jsem našla náhodou. Připravovala jsem se na fyzický testy k Policii. Jsem zvyklá na sport, protože jsem hrála fotbal, ale rok jsem potom nic nedělala a i moje tělo tak vypadalo.

Rozhodal jsem se, že začnu chodit do posilovny, měla jsem tam trenéra, který mi taky připravil cvičební plán(zaměřený na to, že bych ty testy měla zvládnou)

Bohužel jsem dlouho neviděla žádný změny a žedný pokroky a časově to bylo náročné.

Potom jsem ale narazila na tuto stránku a poprosila Tomáše o sestavení cvičebního plánu.

Musím pochválit jak komunikaci, která byla jen přes email, tak výbroné výsledky.

Za 3 MĚSÍCE jsem byla přirpavena na testy, které jsem zvládla. Moje tělo zazanamenalo za 3 měsíce obrovské změny, zhubla jsem o 6 kg a vyrýsovalo se mi svalstvo.

Ještě musím pochválit intervalový trénink, který mi hodně pomohl si vytvořit krásný čas na 1 km :-)

Takže pokud se chystáte se svým tělem něco udělat, tak velimi tyto stránky doporučuju a mám to štěstí to porovnat i s posilovanou. Hlavně kdykoliv napíštete, tak Vám Tomáš poradí, takže hodnotím 10hvězdiček.


7.6.2011 |

 | katerina.podrouzkova


Mě se tyto stránky neskutečně líbí. Nejsem příznivcem fitka, ale vydržela jsem chodit rok 3-5x týdně, ale poslouchat ty řeči "nabušených odborníků"... Navíc trenérka mi udělala jen vstupní lekci.. Po čase si tělo zvyklo, proto se mi líbí že každý týden je jiný trénink, jiné cviky. Byla jsem z některých cviků neskutečně překvapená, jak rychle na svalech zapracovaly a zpevnily. Moc děkuji za rady a veškeré úsilí pro nás, kteří neradi do klasické posilovny. Moc děkuji!!!!! :-)


16.11.2010 |

 | hrozinka26


za sebe musím moc poděkovat, jsem věčný začátečník ohledně cvičení, ale nevidím-li výsledek co nejdříve přestane mě to bavit. Musím říct, že zde vše přesně dodržuju, dny cvičení, přesné opakování i minutovou pauzu a za sebe říkám jediné děkuji! konečně něco co opravdu funguje. Za 14 dní cvičení mám 2kg dole a přes nohy a bříško 2cm. A co je hlavní tak mě to baví, cvičím u oblíbených seriálů a necelá půl hodinka mi uteče jako voda. opravdu moc díky za tyto stránky.


3.5.2010 |

 | Waverley


Ahoj!

Podle těchto stránek se řídím už 5. týden a jsem z nich vskutku nadšený. Za těch 5 týdnů jsem zpozoroval veliké změny v růstu svalů. Cítím se fit a vitální, protože jsem změnil i stravovací návyky a posilování pro mě funguje jako droga - nemůžu se od něj odtrhnout.

Je tu opravdu mnoho zajímavých věcí, které stojí za to si přečíst, prohlédnout, vyzkoušet a vřele je všem doporučuji.

Mnoho úspěchů přeje Waverley.


20.12.2010 |

 | J!M!K


Čau Tome, rád bych ti poděkoval za skvělé cvičební plány a články, které mi pomohly nabrat svalovinu, o kterou jsem se připravil různými více či méně drastickými dietami. Je mi 16 a když jsem na jaře začínal s tvým Startovacím plánem vážil jsem při 180 cm pouze 59 kg a měl jsem problémy i při lehčí zátěži, teď po dokončení Cvičení s trenérem jsem na moc pěkných 68 kg a pozoruji obrovské zlepšení síly výdrže i koordinace. A těm co teprve začínají držím palce a mám pro ně radu - nebojte se pořádně najíst - kdybych nebyl zblblej z těch diet a od prvního týdne jedl pořádně tak mám ještě tak o kilo,dvě víc.


9.6.2011 |

 | Cernule


Hodně luxusní stránky :) Díky za ně!!!


14.10.2014 |

 | Luciska


Zdravím :)

Začala jsem na sobě tvrdě makat před dvěma lety při obezitě vyššího stupně. Zhubla jsem 46kg úplně sama jen zdravou,pravidelnou stravou a sportem. Tyhle stránky mě ted znova motivovali pohnout se dál a vyformovat zbytek mojí povislé kůže po úbytku. Konečně se našel někdo kdo tomu rozumí a nechce to za každou cenu zpeněžit !!!!! SUPER !!!! :)


23.2.2014 |

 | Majuska24


Tyhle stránky jsou naprosto skvělé!! Dokonale vysvětleno jak správně jaký cvik dělat, dokonce i s videoukázkou! Perfektní!!!!! Miluju tyhle stránky!


30.1.2014 |

 | veronikahorna


Suprově rozvrhnuty cvicebni plan, od pondeli zacnu ze startovacim planem a uz se tesim i na plan obtiznost 1. Myslim si ze vysledky pujdou urcite znat a uz se na to velmi tesim .. nemuzu se dockat az zacnu.. mimochodem stranka suprova


3.1.2014 |

 | sadild


Tomáši, mužeš bejt na sebe pyšnej.Diky tomu ,že si vytvořil tyto povedene stranky ,tak hodne lidi zmenilo svuj vetsinou spatny zivotni styl.Proto si toho tolik dokazal :)

Tento web je dukazem , ze z pomoci píle, vule, ochoty , odhodlani, disciplinou se dá něco dokazat :)


6.11.2013 |

 | MattCorman


Začal jsem nedavno a program mě nadchl a začal mě hodně bavit. Zatím jsem spokojen na 100% někdy to je opravdu zahul :D


25.8.2013 |

 | ellie123


Tuto stránku doporučuji. Cvičím jen abych měla zpevněné svaly a zmizelo mi menší bříško, se kterým se trápím už od mala. Cvičím 4 týden a musím říct že výsledky jsou opravdu vidět, i když jím pořád stejně (přidala jsem snídaně). Dříve jsem měla problémy s leností ale teď mě cvičení opravdu baví! :) Moc proto děkuji Tomášovi že tyto stránky vytvořil.


9.6.2013 |

 | jacobb


Ahoj lidi,

tyhle stránky mi pomohly hlavně o stravě. Cvičební plán jsem si vytvořil sám, ale jak jsem prohlížel tyhle cviky, myslím si, že též fungují.

Všechno jsem dodržoval, jak IT tak posilovnu a za 2 a půl měsíce mám dolů cca 12 kg. Ale je pravda, že jsem se vůbec nešetřil.

Bohužel fotky nemůžu přiložit, protože vymazal se mi mobil a další "před" fotku už nemám.

Věřím, že tyhle stránky vám pomohou, když se rozhodnete něco dělat se sebou.

Zdar


6.5.2013 |

 | Salios


dobry den, dakujem za tuto stranku. nikdy som sa nemohol odhodlat zacat uz konecne nieco zo sebou robit. ked som objavil tieto stranky asi pred mesiacom a pol povedal som si ze skusim. este nikdy som sa tak dobre necitil. a to nehovorim o kondicii a sile,ktore stale narastaju. za posledny mesiac sla vaha dolu o 9 kg a konecne zacalo miznut brucho. naozaj dakujem za tuto stranku.


13.3.2013 |

 | nashidlo


Tyto stránky mě donutily zamyslet se nad sebou a následně změnit svůj životní styl, kterého se držím dodnes a doufám, že se budu držet i nadále :)


6.2.2013 |

 | duff152


Je to tu super za měsíc jsem zhubla 7,5 kilo.


21.1.2013 |

 | leonal


Zdravím všechny sportovce ,stránky se mi moc líbí a určitě s Vámi budu cvičit,pa Lenka


12.1.2013 |

 | Mis.Mys


Popravdě jsem moc ráda, že jsem objevila tyto stránky. Splňují všechno, co jsem hledala a konečně mě něco tak moc nadchlo. :)


3.10.2012 |

 | sisnerka


Dobrý den Tomáši, vaše stránky jsou prostě SUPER. Jsem výživový poradce, takže některé věci pro mě nebyly novinkou. Co mě ale dokonale nadchlo, je intervalový trénink. Nechápu, že se to ještě "nerozkřiklo" a všude pořád doporučují hodiny a hodiny aerobních aktivit. IT splňuje všechno co si převážná většina lidí přeje. Nezabere moc času, není k němu potřeba žádný stroj a výsledky jsou rychle viditelné. Já jsem se svojí postavou spokojená, ale chtěla jsem to vyzkoušet částečně ze zvědavosti, ale hlavně kvůli svým klientům. A jaké bylo překvapení, když jsem se po měsíci základního plánu pro ženy prokládáného IT změřila na své Tanitě. Tuk dolů a svaly nahoru.:-) Doporučuji vaše stránky svým klientům, několik se už zaregistrovalo.:-) Budu dál šířit slávu intervalového tréninku.:-) Děkuji za báječný stránky.


3.10.2012 |

 | Dryicys


Za dobu 7 měsícu jsem zhubl 12 kil a začal se cítit líp fyzicky. Je mi 16 let a předtím jsem na výšku 170 cm měl 71 kilogramů. těd mám 59 kg. Děkuju!


4.4.2012 |

 | ruzilenka


Ahojte všichni, asi před 2 měsíce jsem zkusila cvičit podle těchto stránek. Baví mě to a i výsledky jsou, sice nepatrné, ale přeci. Mám sama ze sebe radost a proto nepřestávám. :)


26.3.2012 |

 | tajgers


Děkuji za Vaši stránky.Teď mám motivaci k výkonu a také plán,podle kteryho se mohu řídit.


13.2.2012 |

 | Garry11


Včera jsem začal tak jsem zvědavý jak to dopadne, ale vidím, že spousta lidí tu mají úspěch tak doufám, že já taky budu mít. Jinak skvělé stránky .. !


10.2.2012 |

 | Terenka


Klobouk dolů!!! Fakt díky za píli a vynaloženou energii. Konečně můžu cvičit pod vedením hezky v soukromí domova, spousta skvělých, vyčerpávajících článků, konečně mám pocit, že se mám čeho chytit a hlavně držet. Končím první týden a už se nemůžu dočkat dalšího cvičebního plánu, mezitím zatím švihadlo, venku je zimaaa :)

A už se moc těším, jak se poprvé v životě v létě nebudu stydět vyrazit na koupaliště :))

Ještě jednou díky, díky, díky!!!

Tereza


3.2.2012 |

 | Jakub89


Zdravím všechny.

Je mi 18let a už 2 roky se pokouším mít dokonalou postavua pořád nic... Až ted mi kamarád ukázela tuto webovou stránku a já si jí nemůžu vynachválit. Potom co jsem si přečet články Budovní svalů, Hubnutí a Stravování jsem zjistil že jsem dělal spoustu chyb. Díky tomuto webu webu jsem změnil celí syslém cvičení a začínám na sobě vidět změny k lepšímu. Díky


25.1.2012 |

 | Suria


Ahojky,super stránky ...konečně vím jak na to...mám 95 kilo...vím..hrůza ale to se brzy změní...později přidám foto abyste spolu se mnou mohli vidět rozdíly...dnes jsem začala a cvíčo mě hrozně baví...tak držte palec :-)


13.1.2012 |

 | bombastus


super stránky!


3.1.2012 |

 | ppepi


Zdravím:-) Také dnes začínám se cvičením...pořád se chystám něco se sebou dělat,ale samotnou mě to nikdy nebavilo a nemám nikoho kdo by smenou chtěl chodit do posilovny a tak dále a jít tam sama je pro mě nemyslitelné:-) před Vánoci jsem byla na hodině spinningu,kterou jsem sice zvládla,ale nijak to tam na mě nezapůsobilo . Už jsem jednou podle těhle stránek cvičit začala a opravdu jsem na sobě za čtyři týdny zaznamenala změny. Nicméně teď po uložení svých nových ,,rozměrů" jsem byla velice znepokojena jak se mi zvedlo BMI a že mám skoro všude na těle o 3cm víc než jsem měla před půl rokem. :-)) To ,že to člověk před sebou vidí černé na bílém,dělá divi. Ale jsem pevně přesvdčena v tom tentokrát vytrvat! Vždyť na cvičení doma,nemám žádnou výmluvu proč bych to nestihla:-)) Tak mi držte palce.Už se těším až sem za pár týdnů dám fotku před a po:-))


9.12.2011 |

 | raniery


Příští týden začínám cvičit, tyhle stránky vypadají super, díky za ně, už mám dost své vyžrané figury, až budou výsledky, pošlu foto. GL všem.


11.11.2011 |

 | jana.kory


Ahoj,

chtěla jsem se zeptat jak to mám správně udělat, abych mohla dál cvičit. v polovině října jsem si vytiskla týden 1, odcvičila a dala hotovo, ale do dalšího týdne mě to nepustilo. Nevím kde dělám chybu. Může mně někdo poradit. Jinak během tří měsíců jsem díky cvičení zhubla 8 kg, v pase 7 cm a přes boky 5cm.


15.9.2011 |

 | Rodyx


Super stránky!


11.8.2011 |

 | Stepanka Mrazkova


No tak, hrozně mune tyto stránky překvapily a hodinu po tom co jsem je nalezla, jseem nemluvila nahlas. Hraju Národní házenou. Trenérka říká že nemáme nikdo tu správnou fizičku. Sice jsem mezi mladšíma žačkama, ale jestli to takhle půjde dál,jsem si řekla, tak se na ženy A nebo B nikdy nevypracujeme a to by byla škoda. Jsem v útoku a to je nejvíce pohybová skupina.


28.7.2011 |

 | janoch


Fajn stránky :-) chodila jsem dva roky do fitka, ale po operaci už jsem znovu nezačala,..hlavně z finančních důvodů, pže děláme s manželem kupu dalších sportů.. pocítila jsem, že svalová hmota se rychle mění na tukovou, takže jsem začala hledat na netu cviky na doma.. a tahle stránka mě zaujala. Zatím jedu třetí týden, takže ´výsledky zatím nejsou, ale cítím se po cvičení fajn a to je základ :-) díky za motivaci


1.7.2011 |

 | tooklii6.5.2011 |

 | Lenka76


Tyto stránky jsou to, co jsem již dlouho a netu hledala. Nemám dostatek času dojíždět někam do posolovny či na jiné cvičení. Jsem tady úplně nová , budu končit první týden. Cvičení je pro mě konečně radost, odpočinu si i od všedních starostí!!!! Určitě to pro mě bude dlouhá doba než se ukáží nějaké výsledky, ale oni se ukáží :D .Díky za tyto stránky! Lenka


3.4.2011 |

 | david.vlasta


Fakt super stránky ale potřebuju pomoct já pojedu tak za 4 tydny pojedu pric a budu bez pocitace a mobilu a tam chci cvicit ale nevim jak jsem tu teprve kratce tak bych chtel cely cvicebni plan na vsechny tydny protoze tam budu dost dlouho.MOD DIKI


24.2.2011 |

 | horalka42


Ahoj zdravím všechny sportující,jsem tady nová a se cvičením začínám!!!


24.2.2011 |

 | honzaprouza77


Taktéž jen chválím. Oproti trenér online je to tu zadarmo a to je super.


19.2.2011 |

 | AcIDCZ


Na stránkách jsem registrovaný teprve krátkou chvíli, ale už teď nemám pochyby o jejich kvalitách. Skvěle zpracované po vzhledové stránce, systém tréninků, popis cviků a v neposlední řadě zajímavé články.

Začínám si shánět potřebné vybavení, které ještě nemám a hurá cvičit! :)


14.2.2011 |

 | Ondris


Ahoj chtel bych rict ze fakt pecka stranky jsem nadsen ale mam problem nezobrazuje se mi dalsi cvicebni plan porad vidim jen ty prvni delam neco spatne? ?


7.2.2011 |

 | Dandan


Ahoj všichni,jsem tady nová a dneska jsem si prohlídla a pročetla všechno o cvičení.....vypadá to zajímavě,výsledky tady máte taky všichni uspokojující. Hmmm asi se do toho taky pustím.Mám min.20 kg nadváhu a vím,že to nebude vůbec lehké,pokusím se ale vydržet první 4 týdny a potom už to snad půjde samo. Je to jako vydělat první milion....a další korunky se přidají.( a já doufám,že kila ubydou) Pozvala jsem i kamarádku,třeba se tady s ní potkám.Dandan


3.2.2011 |

 | matesacs


čau...tak sem se od kámoše dozvěděl o těchto stránkách...řekl sem mu...já cvičím už měsíc...ale když sem si to tu přečetl a prohlédl tak se začínám řídit těmito pravidly a jsem zvědavý :D


27.1.2011 |

 | Radek123


Jsem tu novy a chci moc podekovat za tenkle uzasnej web je to vazne super ze se takhle nekdo stara o otatni lidi a neni mu jedno jak kdo zije je mi sice teprve 14 v dubnu 15 ale rozhodl jsem na sobe zapracovat protoze chci chodit v nejblizsi dobe na kickbox jsem pevne presvedcen o tom ze tento web mi moc pomuze a za to chci podekovat dukuji :) tesim jse na nove clanky este bych pochvalil jak je to tu prehledne je toho hodne proste na jednicku :D az se dostavi vysedky tak informuju ("jo jetly jsem to napsal nekam kde to bejt nema sorac :) ")

Děkuji :)


20.1.2011 |

 | Hofeman


Děkuji ti, že si mohl vytvořit tyhle stránky už chvíli podle nich cvičím a vidím na sobě změny. Ani ne tak ve vzhledu, ale spíš v kondici. Jako hodně lidí co jsou tady dělám sport. A jsem rád že to v něm mohu využít. Takže ti moc děkuju že si mně mohl správně naladit


15.1.2011 |

 | janina83


ahoj vsichni nedavno jsem narazila na tyhle stranky a hned me zaujaly... tak zitra dokoncuju svuj prvni plan a to startovaci :-) budu prubezne davat nejaky informace o mem uspechu a taky budu cist vase a tesit se na spolecne hubnuti a tvarovani tela...moc dik jana


13.1.2011 |

 | prahazoja


naprosto báječně zprávované stránky!!! všem maminkám doporučuji serii pro ženy!


22.12.2010 |

 | Jamall


MÁTE MŮJ VELKÝ OBDIV!!!KLOBOUK DOLŮ!!!


25.11.2010 |

 | koda


dobre stranky i cvicebni plany dik moc


18.11.2010 |

 | terza


ahoj trenére ráda bych začala cvičit další týden starovacího plánu, ale nejde mi otevřít.. dělám něco špatně?


18.11.2010 |

 | Hanka


Ahoj, byla jsem v hledání odpovědí na mé dotazy ohledně cvičebního plánu a našla jsem. Jak jsem narazila na tyto stránky? Sama od sebe jsem nebyla schopná začít s hubnutím, tak jsem se přihlásila na kolektivní cvičení a pro zdravotní překážku přešla na jiné 2 druhy aktivity u téhož klubu. Začalo to být finančně náročné a časově nevyhovující a hledala jsem zase něco jiného. Na internetu jsem našla nabídky služeb sportovních klubů ve městě a začala navštěvovat různé lekce. Vyvstalo mi mnoho dotazů a abych nemusela využít placených služeb fitnes rádců, začala jsem hledat odpovědi na mé otázky na internetu. Končím s hledáním a začínám s vámi. Předplacenou permanentku do fitka využuji na ty příjemnější služby -bazén, vířivka, sauna :-) Díky, že jste. Našla jsem to, co potřebuju a konečně se mi podaří to, po čem toužím - doopravdy zhubnout ! Díky, jdu do toho.


13.11.2010 |

 | Petules


Ahojky, opravdu povedené stránky. Stručné, vystižné a hlavně účelné. Super...díky autoři!!!


11.11.2010 |

 | andrysek


zdravim tak dneska muj prvni den snad se mi to povede po porodu jsme nabrala 25 kilo potrebuji spevnit brisko a a shodit boky a stehna.(chtela jsem se zeptat nejde prehodit den cvicebniho planu treba misto pondeli na utery? ja jsme zacala dnes ctvrtek 11.11.2010)


7.11.2010 |

 | kostka8899


Ahojky všem. Tyto stránky mi doporučila kámoška, která se také pustila do přestavby svého těla. Sice cvičí teprve 1 týden, ale je nadšená. Řekla jsem si, že to také zkusím, protože ty diety?............., určitě to někteří znají.Takže, teď vše řádně pročtu a hurá na cvičení.


1.11.2010 |

 | Viper


Ahoj všichni tyto stranky sou super ale nevim jak při regystraci zvážit ruce,nohy atd... poradte mi pls.

Díky.


31.10.2010 |

 | RADOUŠ


Ahoj,

je to super stránka, já cvičim Obtížnost 1 3 týden a cítím se o moc líp fakt díky .

Láďa


20.10.2010 |

 | danila


Ahojte, můžete mi poradit? Cvičim 10. týden pro ženy, ještě mi zbývají dva týdny. Prosim o radu, jake cviky cvičit potom? Cvičení zde je super.

Díky


16.10.2010 |

 | machy01


mam problem stim prejit do dalsiho tydne:Dnechce mi to zmodrat to hotovoDdiky


22.9.2010 |

 | iwik


je to super baví mě to a ještě k tomu zhubnu neuvěřitelné!!!!


20.9.2010 |

 | pavelstef


Mam stejny problem jako rada ostatnich ,,jde mi rozkliknout pouze prvni tyden v obtiznosti 1...co s tim muzu udelat? nebo ze bych rovnou preskocil na cviceni s trenerem?:D


12.9.2010 |

 | erdula999


zdravím ...chci začit cvičit podle startovacího planu kterej je na 4 týdny ale jde kliknout jenom na první týden co stím?...a všiml jsem si že vubec v ždanem plsnu není tricps....dík za odpoved ...


1.9.2010 |

 | svalovec


Je to tady super, cvičím asi 3 měsíce a změny jdou hodně vidět :)


30.7.2010 |

 | hana.mostova


Ahoj,

dnes jsem našla tyto stránky a jsem naprosto nadšená. Sportuji často a věnuji se zdravému životnímu stylu, proto se mi tyto stránky opravdu moc líbí a podle mě nemají konkurenci. Rozhodně tedy začnu s treninkem podle online trenéra Tomáše Jedličky.


25.7.2010 |

 | skaa


Děkuji za stránky, konečně někdo, kdo mi to vysvětlil :), Dnes začínám a těším se.. jen to chce pevnou vůli :) děkuji :)


16.7.2010 |

 | jofkozac


Je to super stranka, rad by som bol keby si aj dalsie videa vlozil na youtube.com. Napr. Muzi obtiznost 1 tyden 7 a vejs. Lezie mi to strasne pomaly zo sucasneho ulozenia. dakujem

Prajem vela zdaru ostatnim cvicencom a cvicitelom....

Jozef - senior


12.7.2010 |

 | Sis


Ahoj, tyhle stránky jsou fakt hodně povedené =). Jen bych se ráda zeptala na cvičební plán pro ženy obtížnost 1. Mohu kliknout jen na první týden plánu a další nejsou modře podsvícené a nemůžu je otevřít. Teprve se na programu pracuje nebo se mi to špatně zobrazuje? Díky a přeju hodně úspěchů všem! =)


6.7.2010 |

 | Kráčející Skála


Velice dobrej web

První jsem chtěl svůj tréninkový plán , ale nakonec sem se rozhodl pro obtížnost 1 a jsem v 1 týdnu a konečně něco cítím. Po svém tréninku jsem cítil jen menší bolest svalů.

Tyto stránky nemají chybu jsou fakt super


23.6.2010 |

 | miki009


Dobrý den,moc se mi líbí vaše stránky.Vybral sem si váš cvičební plán(obtížnost č.2)sem teprve v prvním týdnu treninku,cviky mi vyhovují,ale vše mám odcvičeno do 30min. chci se jen zeptat,není 30min. 3krát týdně málo na nabrání svalový hmoty? předem děkuji za odpověď


16.6.2010 |

 | pavlusa


ahojky jsem tady dnes prvně a nevím co mám dělat.. poradíte mi někdo?


14.6.2010 |

 | bohumila mala


jsem nadsena a dnes najiždím na první týden tak mi držte palce.doufám že se mi to povede a že si zpevním problémové partie.doporučila jsem vás i svým kamaradkám snad se jim to bude líbit.


13.6.2010 |

 | Kapdent


caf... no tak podla mna je toto velmi dobra stranka.. a dobre rady, aj dobre vysvetlene.. aj obrazky aj videa su k tym cvikom a k comu to je dobre.. a jak to mas robit.. super to je proste vysvetlene.. aj sa mi dost lubi "priecinok" cviky kliknes na niaky sval a tam mas veci na na presne ten sval.. :P som snou spokojny :P


2.6.2010 |

 | Scathy


Ahoj všem.

S váhou a postavou jsem nikdy problém neměla. Mohla jsem jíst všechno a nijak se to na mě nepodepsalo. Před asi třemi měsíci jsem změnila zaměstnání a partnera. Sedím celý den v kanceláři a s přítelem si dost dopřáváme, takže se to projevilo. Hlavně od pasu dolu. Nikdy jsem necvičila a tyhle stránky mi hodně pomohli. Zjistila jsem jak na to, aby to mělo nějaký výsledek a došetla jsem se spoustu užitečných informací. Zatím jsem na začátku a doufám, že s pomocí těchto stránek mi to vydží co nejdéle...

Abych na dovolené v plavkách nevypadala jak velryba :)


27.5.2010 |

 | Pawlis15


Ahoj, i když jsem teprve u 2. týdne, tak díky těmto stránkám dostalo moje cvičení to co jsem potřeboval. Trochu zpestření, chuti do cviků a hlad po výsledcích. Velice se mi tato stránka zamlouvá. SUPER :)


22.5.2010 |

 | mirolu


Ahoj tohle jsou strasne skvely stranky ,ale mam problem s tim ,že se nemuzu hnout ,abych posunula plan na dalsi tyden.:-( Nejde to a nevim proc


20.5.2010 |

 | o.dokoupil


Zdravím,

zatím podlě těchto stránkek cvičím krátkou dobu, takže nebudu hodnotit výsledky, ale prozatím určitě moc chválím tyto stránky, něco takového jsem už dlouho hledal a konečně jsem našel, kompletní plány a doporučení, prostě paráda, děkuji


16.5.2010 |

 | filomena3


Ahoj,díky za tyhle stránky.Už se těším až uvidím výsledky :)


14.5.2010 |

 | haskenhaskux


Ahoj, a ja sa ti chcem podakovat za tieto stranky. Naozaj su spravene velmi profesionalne, vsetke pekne vysvetlujes, su tu naozaj same uzitocne informacie. Fakt klobuk dole. Super!


9.5.2010 |

 | dusanchvilicek


rad bych se zepal kde by mi nekdo pomohl vypracovat cvicebni plan mam moznost chodit i do posilovny


8.5.2010 |

 | helmistr


ahoj tyto stránky se mi fakt moc líbí páč jako studentka z vesnice nemám moc příležitostí si zajít do fitka. chtěla jsem se jen zeptat, jak se přepnu z jednoho týdne cvičení do druhého, protože zatím mi to nejde :((


26.4.2010 |

 | hladulka


Ahojký,tak jsem tu zcela nová a moc se mi tu líbí a budu se moc snažit,abych vše splnila.Je to tu bezváááá.....všechny zdravím


10.4.2010 |

 | JituleJ


Ahoj, objevila jsem tyto stránky díky Fitwebu, zatím je hodnotím na jedničku, uvidíme, co to udělá s mou postavou. Tenhle týden jsem podle nich začala, už se těším na výsledky. Jen by mě zajímalo, kolik kalorií spálím průměrně během intervalového tréninku.


5.4.2010 |

 | lenula12323


podle mne je www.cviceni-doma.cz úžastný stránka. Lepší sem ješte nenašla


15.3.2010 |

 | hdn


Ahojky, líbí se mi tyto stránky, objevila jsem je náhodou při hledání cviků na doma.

Neumím se v tom ještě orientovat a tak tápu. například nevím, co se zapisuje do políčka u cvičení "závaží"?


14.3.2010 |

 | lipinko


nazdar fakt super stranky PLS chcem sa vas opytat po cviceni si vzdy davam tvaroh, zltko ,vanilkovy cukor , mlieko a surove bielka . Neviete mi poradit v com sa este nachadzaju bielkoviny a vsetky tieto vyzivne latky PROOOSIIIMMM dakujem :D


8.3.2010 |

 | UREUcz


SUPER SUPER SUPER SUPER SUPER SUPER SUPER

Narazil jsem uplne nahodou na tuhle stranku a uz ted se nemuzu dockat az zacnu. Je tady vysvetleny UPLNE VSECHNO a pochopil jsem to i ja tak to musi pochopit kazdy!! Kazdy kdo chce zacit cvicit tak at zacne TADY!!!!!


7.3.2010 |

 | evcato


Dobrý den, přihlásila jsem se na tyto stránky teprve včera, potřebuji cvičit, posilovat a zformovat svoji postavu, i když už nejsem nejmladší, ale záleží mi na tom jak vypadám, ale hlavně chci cvičit , cvičit, cvičit.

Dlouho jsem hledala nějaké stránky na cvičení ,hlavně cvičení doma, protože do posilovny nemám čas chodit.

Jen si nevím rady, jak vlastně začít, otevřela jsem si cvičební plán, ale ten je od 1.3.2010, což vlastně nemůžu splnit...prostě nedokáži se tady ještě orientovat.

Proto prosím, zda by mi mohl někdo vysvětlit alespoň ten začátek, za což budu vděčná ! děkuji Eva

Zatím nevím, jak ohodnotit tyto stránky, ale věřím, že mi pomohou....


6.3.2010 |

 | janina88


Parádní stránky...Rozhodla jsem se se sebou něco dělat, našla jsem tu spoustu rad a myslím,že to pujde:) Strašně ráda bych měla na břichu buchtičky :))))


5.3.2010 |

 | pajass


Teto stránky jsem našel náhodou a jsem rád že jsem je našel potřebuju vycvičit břisní svaly na leto pro holky :) a vypracované prsa. Děkuji za tadyty stránky moc mi ještě pomůžou


4.3.2010 |

 | SUPERGIRL


Ahoj, www.cviceni-doma.cz jsem našla náhodou na netu když jsem hledala nějaký cviky. Je to tady super! Líbí se mi články o správném jídelníčku, cvičební plán a ty super cviky. Taky se mi líbí že na tomto webu se taky můžu zaregistrovat a komunikovat s ostatními lidmi.


25.2.2010 |

 | chimchim


super stranka :)


23.2.2010 |

 | misaro


Ahoj

Předem chci poděkovat za tento skvěle zpracovaný program. Cvičil jsem 6 měsíců s 2 měsíční přestavkou a tento program je skutečně funkční. Osobně se mi nechtělo běhat v zimě, tak jsem běh v intervalovém tréninku nahradil angličany a svůj účel to splnilo. Líbí se mi, že jsou cviky rozděleny podle procvičovaných partií takže pokud někomu určitý cvik nevyhovuje může jej snadno nahradit jiným. Mně třeba nevyhovují cviky s pružinami, ale může to být můj subjektivní dojem. Nějaký stretching by to chtělo ke cvičení provozovat, já cvičím power jógu přijde mi to zábavnější než suzukiho systém. Tento program mohu z osobní zkušenosti doporučit.


21.2.2010 |

 | sakul


ahoj začali jsme cvičit s manželkou oba stránky se nám moc líbí jen se nemužeme posunout na dalsí týdny. Může nám nikdo poradit. Děkuji


16.2.2010 |

 | 55555


pěkný stránky


7.2.2010 |

 | fintilka


Výborné stránky, cvičím už podle cvičebního plánu třetí týden a jsem zvědavá,jaké budou zítra výsledky při měření. Už se na to docela těším, protože si myslím,že to půjde znát. Fakt výborné stránky. Doporučila mi je švagrová, která na ně narazila a cvičí taky podle toho cvičebního plánu. Taky bych brala tak vypracované tělo,jako má zakladatel těchto stránek


3.2.2010 |

 | vitaly.michailov


Adminovi patří obdiv, vytvořil vskutku dobré stránky. Co mě potěšilo je plán cvičení, deník, a hlavně často dělané chyby. Dalším velkým + je zapisováním mír partií. Pevně věřím, že s touto stránkou dosáhnu svého cíle a zlepším si postavu.


26.1.2010 |

 | zdencaa


Ahoj, super stránka, podle této stránky cvičím teprve 2 týdny a jsem velice spokojená, cviky jsou perfektně vysvětlené, hlavně se mi líbí, že autor uvádí i časté chyby při cvičení. Takhle alespoň vím, co jsem dříve dělala špatně.


20.1.2010 |

 | M1S01


Ahoj vsetci,

je to super stranka nasiel som plno stranok ale tato je jednoducho BEST !!! .. DAKUJEM za vsetky informacie.. :)


19.1.2010 |

 | marksagi


Ahoj,díky za podrobné vysvětlení jednotlivých cviků jak na ně,dělám lehsedy a samozřejmě špatně,takže teď už to bude jak má.


19.1.2010 |

 | 1blackhawk1


Konecne poriadna stranka ... ktora riesi metodiku cvicenia a nie slubuje aky budeme dokonaly za par dni ...


19.1.2010 |

 | bEnQo


Naozaj perfektné stránky... Nemám čo dodať...;)


19.1.2010 |

 | Vranis


Hodně povedené stránky. Co se týče obsahu, možnosti záznamů a rad tak supr. Co se týče kvality zpracování tak je to také na skvělé úrovni. Jen tak dál, protože je jen málo lidí, kteří dokáží fundovaně paradit.


17.1.2010 |

 | blazek.klik


moc se mi tu libí


11.1.2010 |

 | kaiser


no ja majinsi problem a to je se donuit zacit vdy si ti planuju a niky nezacnu trapi meto jo a jeste bych chtel prestat kourit ale to je bokom poradi me nekdo jak se donutit a zacit dekuji


10.1.2010 |

 | JohnDeereCz


Zdravím,svičím pouze chvíli podle tohoto borce,ale už ted musím říct že je vážne profík ve svém oboru.


7.1.2010 |

 | Fina


Bonjour à tous!

Dávám maximální počet hvězdiček, protože z těchto stránek jsem jedním slovem 'nadšená'! Cvičení je krátké, ale intenzivní. A člověka to hlavně baví více než hodina na rotopedu. Články jsou srozumitelné - problematika moc pěkně popsaná a vysvětlená (jen by článků mohlo být více; potom už je potřeba sehnat doplňkovou literaturu). V diskuzi možnost rozebrání problému. Ještě jednou, klobouk dolů, Tomáši, tyto stránky se Ti povedly!


30.12.2009 |

 | romiczak


fakt v pohodě stránka pomáhá mi


22.12.2009 |

 | clubo82


za kolko si sa tak vypracoval ????admine?


10.12.2009 |

 | luxoluxoluxo


perfektna stranka, dizajnovo aj obsahovo,


27.11.2009 |

 | marekmoucek


Cau lidi,

moc se mi tady líbí a pomáhá mi to při cvičení!!! Autore stránek myslím,že si nám všem co tu chodíme pomohl díky bohu[autorovy] za ty rady co tu jsou k nalezení....

Dávám 5 hvězdiček, výborné stránky


30.10.2009 |

 | Last


Právě jsem na 1 obtížnosti a jedu 3 týden... Moje postava se viditelně zlepšila :) Moc děkuju za vynikajcí cvičební plány :)


29.10.2009 |

 | Bingos07


Luxus...

Některé rady tady sou k nezaplacení. Největší výhodu vidím asi v tom, že cvičení doma je asi nejlepší řešení při snaze o opravdu pravidelný trénink... :-D


26.10.2009 |

 | maajabo


Výborný stránky! :-) Právě jsem docvičila podle plánu a málem mi selhaly nohy při sestupování schodů, jak jsem si hezky dala do těla :-) Ještě bych chtěla poprosit o "návod" jak se správně rozcvičovat (a jak dlouho) a po cvičení protahovat, každý píše něco jiného :-( Moc děkuji!


16.10.2009 |

 | Glorča


Ahoj

chtěla bych se zeptat jestli tyto věci o hubnutí platí i pro děti ve věku 11 let.Protože když začnu s dietou tak mi najednou začnou všichni říkat že ja jsem ještě dítě a taková dieta pro mě ještě není že to je jenom pro dospělé tak jsem se chtěla zeptat jestli by mi tahle dieta pomohla a mohla být i pro mě.Předem děkuji za odpověď :-)


13.10.2009 |

 | adrushka


Dobrý den

Chtěla bych se zeptat jaké cviky, ale opravdu učinné, pomahájí na zpevnění vnitřních stehen, zadečku a prsou?:)Některé z nabídky jsem vyzkoušela, ale asi jsem je neprováděla správně, protože výsledek je znát jen nepatrně. Moc děkuji. Adriana ;)


8.10.2009 |

 | karinka


jen se chci zeptat jestli mi pomuze ke zpevneni bricha a boku plavani ??


18.9.2009 |

 | dana18


ahoj, tyto stránky jsou super, cvičení mě baví. Mám za sebou 2. týden startovacího plánu a výsledky jsou už vidět. Zmizely mi už 2 cm přes stehna. no prostě jsem nadšená :-)))


15.9.2009 |

 | denisa


výborné stránky,jen mi vůbec nenabíhá ten můj deník nevíte někdo jak to udělat aby to fungovalo:-D


13.9.2009 |

 | bebush


ahoj. stranka je super len sa chcem spytat preco sa mi neda dat druhy tyzden. mne sa tam da stlacit odebrat a ulozit ale HOTOVO mi nejde,, nevies preco? diky


13.9.2009 |

 | kenkinka


Super stránky.Zatím první které mě fakt baví.Super jsou videa, bez nich bych byla asi stracena.


10.9.2009 |

 | Džon


Dobrý den,

stránky se mi velmi líbí,ale uvítal bych ještě něco z oblasti stretchingu a protahování se. To je jen moje taková malá poznámka,jinak intervalový trénink je skvělý a chystám se do toho začat nějaký cvičební plán.


2.9.2009 |

 | 1Ally


Dobrý den, tyto stránky se mi moc líbí. Už jsem si založila i svůj profil a vybrala jsem si cvičební plán pro začátečníky - ženy. Jen cvičení mi trvá tak cca 5min. to je v pořádku? Není to nějk málo? Děkuji za odpověď.


27.8.2009 |

 | Humr


Cvičím teprv třetí týden a už jsem zhubnul skoro tři kila. Skvělý stránky!


25.8.2009 |

 | Poutník


Zdravím, skvělé strany. Nechtěl jsem chodit do posilovny a proto mi přišli tyto stranky jako super přiležitost. Jsem v Obtížnosti 1 , 10 týden. Přibral jsem na hmotnosti což byl muj cil. Stale natom pracuji abych měl dostačující hmotnost, svaly se vyrisovali, nato jak moc jsem byl chudý je to aspon nějaký kruček. Postupem času očekávám že to pujde dal a dal. Děkuji za super přiležitost. Nezbývá mi už jen Vám všem popřát hodně usilí k splnění svých cílů, at už ty fyzické tak i ty duchovní.


25.8.2009 |

 | d.elias


nemám slov


24.8.2009 |

 | Tutti


Váš článek o intervalovém běhu mě tak zaujal že sem se do něj hnet pustil,běhám už 3měsíce a světe divse mám nejrychlejší šedesátku ve třídě a to sem býval tak šestý až pátý,a tím to bych vám chtěl poděkovat.


23.8.2009 |

 | klokk


ahoj cvičím podle cvičebních plánů a musim priznat ze na sobe vydim po krok a to cvičím teprve 8 tyden timto bychti chtel podekovat akokrat mam problemi s predloktim nemam tam skoro zadne svaly a jelikoz nemam doma moznost delat schyby nemohl bysi pridat nejake jine cviky diky trenere


21.8.2009 |

 | recepcni


5 hvězdiček, jsi borec :)


21.8.2009 |

 | Verča


Ahoj! Mamina cvičí podle tvého plánu už 3. týden, začátečníka a už se začíná formovat!

Díky!


21.8.2009 |

 | Surpan


Myslím ,že tyto stránky mohu jen pochválit, nenašel jsem žádnou chybu. Cvičím několik měsíců, nejprve podle sebe, později jsem začal používat cviky, které jsem našel zde a musím uznat, že vidím větší pokrok. Dále se mi líbí rady ke stravě.


20.8.2009 |

 | sarky


ja len toľko výborná stránka :-) aj keď chýbajú mi tu cviky na trapezy :-) alebo predlaktie


17.8.2009 |

 | Renatka


Cvičení super, vždycky se těším, co mě čeká nového další týden. Bohužel jsem momentálně v 11.týdnu 2.obtížnosti ženy, příští týden poslední a ráda bych cvičila i dál. Bylo by fajn, kdyby se rozšířila část pro ženy alespoň na stejně úrovni jakou mají muži.

Díky.


17.8.2009 |

 | johnyslovak


Ahoj,

tak dneska som začal 16 týždnový program cvičenie s trenérom a som veľmi zvedavý ako budem dalej pokračovať. PS vďaka za motiváciu


17.8.2009 |

 | lasicka


moc se mi stránky líbí,ale mám problém nejde mi otevřít startovací cvičení 2 týden,mužete mi poradit kde dělám chybu? díky


17.8.2009 |

 | martinn


Ahoj, skvělé udělané stránky. Cvičím 7.týden, cvičím méně než dřív, nejsem tak strhaný a výsledky vidím po každém týdnu. Dobrá práce a díky.


16.8.2009 |

 | Tom2


Skvělé, také už se mi formují časti těla, ale stejně jako už tady někdo ríkal, že si to trošičku upravuje, tak i já si občes dám jiný cviky krom nějakého, který je na mě moc sloitý, ale stejně je to hrozný záhul... Uvidíme co se se mnou stane...


16.8.2009 |

 | vendysek91


Ahojky,

cvičím vlastně už 1 obtížnost, 3. týden...a jo, cítím se líp. Na bříšku už jsou ty svaly pevnější o hodně a stehna se taky pomaloloučku začínají rýsovat. Stránky jsou opravdu povedené. Je tu dost rad ohledně stravování a podobně. Já osobně bych jen potřebovala maličko větší články o tom, jak trošku zformovat a zbavit se zadečku:-) S tím je tak nějak ještě problém u mě. Ale jinak super


15.8.2009 |

 | mickel


Zdarec, stránky jsou super. Začal jsem cvičit podle cvičení s trénérem, akorát mám trošku jiný pořadí cviků a musím říct, že je to pekelnej záhul cvičit s těma minipauzama tolik cviků po sobě. Chodil jsem rok a půl do posilky, ale tohle je něco úplně jinýho, takže se těším co to se mnou udělá. Hodně zdaru všem.


14.8.2009 |

 | marlau


Ahoj, máš to tu moc pěkně udělane, cvičil jsem již dva tydny podle startovaciho planu ale když jsem se podival na Cvičení s trenérem tak jsem k němu přešel.


13.8.2009

 | anulienka


Ahoj tak toto je suprova stranka...cvičim už vyše mesiaca a kila vôbec neubúdaju....mysliš si že tento tvoj program pomôže?


13.8.2009 |

 | LukasVesely


Moc se mi líbí články (opravdu dobré rady), vymakané cvičební programy i osobní cvičební deník. Oceňuji rozdělení na sekce posilování/hubnutí/strava, protože je to komplexní a přitom užitečné pro kohokoli. Začal jsem tento týden a zatím jsem nadšen :-)


12.8.2009

 | dados


ahoj, todle je super stranka, porad tady sedim a delam plany do noci a dalsi den hned cvicim a jsem z toho nadseny. Diky Dan