» Ochrana osobních údajů

Registrací na Cviceni-doma.cz poskytnete správcům serveru určitá osobní data. Tyto osobní údaje vyplněné při registraci (jméno, pohlaví, rok narození a emailová adresa) budou uchovány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů.

Veškeré osobní údaje budou využívány pouze pro vnitřní potřebu webu a nebudou poskytovány třetím osobám. Údaj o roku narození bude využíván pouze za účelem přesnější individuální konzultace v diskuzi a bude zobrazen pouze administrátorovi a nikoliv ostatním uživatelům.

Údaje ve Vašem profilu slouží pouze pro Vaší vlastní informaci a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům, ani provozovatelům webu.

 » Aktuality

Spustili jsme e-shop!!

Pravidelně od vás dostávám dotazy, jaký suplement bych doporučil na nabírání svalů či hubnutí. Ve spolupráci s experty přes doplňky stravy jsme po téměř roční práci vytvořili doplněk na budování svalů
Gorilla WORKOUT Fuel. Dále jsme mysleli i na štíhlou linii a přišli s proteinem a ovecnou kaší dohromady v podobě Gorilla BURNOUT Fuel. Mrkněte na to! ;-)

» 18.7.2013

Nový článek

Na základě častých a opakovaných dotazů v diskusi jsem připravil nový článek, který osvětlí podstatné činnosti, které vedou k rychlým a viditelným výsledkům. Více v článku Klíčový faktor při hubnutí.

» 23.6.2010

Nový článek

Sice opožděně, ale i tak přichází nový článek týkající se novoročních předsevzetí. Jestliže nechcete, aby nynější novoroční předsevzetí skončila jako ta předchozí, vezměte si příklad z Principů úspěšné přeměny tlusťocha na atleta a změňte svůj život od základu.

» 15.2.2010

 » Rychlá navigace

 » Partneři


Vstup do NOVÉ Výzvy 21 dní

Výzva 21 dní
Blog Tomáše Jehličky